מחפש רקעים למחשב? הגעת למקום הנכון. מהיום שולחן העבודה שלך יראה אחרת. הינך גולש בעמוד רקעים יפים החדש, עדיין בבנייה אבל כבר מלא בהמון רקעים להורדה חינם, רקעים יפים מהממים ומגניבים כדי שיהיה לך כיף יותר לעבוד במחשב שלך. אנו ממשיכים להעלות במרץ  רקעים חדשים כדי להשלים את הקטגוריות הרבות של האתר.


דירוג:  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 StarsLoading...

 

 

 

רקעים יפים

הרקעים באתר מסודרים לפי קטגוריות כדי שכל אחד ימצא בקלות את מה שהוא מחפש. י ש באתר תמונות בעלי חיים, רקעים מכוניות, ספורט, אומנות, היקום, רקעים לאתרים, פרחים, מטוסים, משחקים, רקעים לבנות, תמונות נוף, אופנועים ועוד.
עבור גולשים שתמיד חוששים להוריד קבצים מאינטרנט בגלל סכנת הוירוסים, חשב לציין שאין לחשוש להוריד רקעים יפים חינם מהאתרים שאנו ממליצים כי מדובר על הורדה ישירה. האתרים נבדקו, הורדנו ישיר חלק גדול מהרקעים ולא היו בעיות. בכל זאת, מאחר שהדברים משתנים בזמן אם שמתם לב שאתר מסוים בעיתי שתפו גם את שאר החברה והגיבו על הדברים שנתקעתם בהם באתר זה או אחר.
כולם אוהבים רקעים יפים לשולחן העבודה של המחשב. איזה כיף להפעיל את המחשב ודמות של חתול יחייך או שתראה תמונה מהממת של נוף. בין הרקעים יש כל מני תמונות: מצחיקות, עצובות, רקעים יפים של סרטים לצפייה ישירה, תמונות נופים, תמונות בעלי חיים, תמונות מפורסמים, תמונות אירועים, תמונות ספורט… כל אחד אוהב משהו אחר כך שניתן לבחור תחום מסוים ולהוריד את התמונה המועדפת עליו.
לפני שהמחשב כבש את הזמן הפנוי של רוב האנשים היו כאלה שקנו פוסטרים ותולים אותם על הקירות בבית. היו אחרים שאספו גלויות מגניבות מכל העולם. הכל עבר ובמקומם כולם מורדים רקעים יפים לשולחן העבודה.
לרבים יש קולקציה שלמה של רקעים יפים ובנוסף משתמשים בתוכנות המאפשרות להחליף באופן אוטומטי את הרקע, בכל יום או בכל שעה רקע אחר.
האמת שהיופי של הרקעים מצדיק זאת כי זה כמו משחקי צביעה. מסכי המחשב הרחבים עוזרים במיוחד כך שלפעמים התמונה שבמסך כמעט מדברת עלינו, נותנת לך ההרגשה שאתה נמצא בתוך הצבעים היפים שבמסך.
אם חיפשתם פוסטר מיוחד גם זה תמצאו באתר. צריך רק לדאוג להוריד אותו ברזולוציה גדולה ואפשר להדפיס אותו ולשים בחדר שלך. בשנות ה-80 פרצו לחיינו הפוסטרים בנושאים וגדלים שונים ומאז הם לא עזבו אותנו עד עצם היום הזה. פוסטרים לילדים ולמבוגרים שמקשתים חדרים ומשרדים. ניתן לרכוש אותם בחנויות אבל נינן להוריד פוסטרים בכל תחום שאתה מחבב. אז לא להסס להוריד דמויות, מכוניות, נופים, רקעים יפים של מחשקים ברשת…ועוד…לא יודע איך להדפיס תמונה גדולה יותר מי מה שהמדפסת יודעת לעשות? יש הסברים במדריך רקעים.
אז נשאר רק לצאת לדרך להורדת רקעים יפים . גלישה נעימה !
במקרה שלא ברור לך איך להוריד את הרקעים ולהתקין אתם בשולחן העבודה שלך קיימות באתר מדריך פשוט להבנה.
אם ברצונך לעזור לנו להרחבת האתר ולהעלות רקעים יפים למחשב לאתר אפשר יהיה לעשות בעמוד זה – לחץ כאן כדי לעלות רקעים יפים לאתר

חשוב: כל התמונות באתר זה לשימוש במחשב האישי שלכם. אסור לעלות את התמונות לאתרי אינטרנט אחרים!


תגובה אחת

  1. שירי
    12/11/2020 @ 08:32

    אני רוצה ליראות את רקע השקיעה של מיקמק!!!!

    Reply

השאר תגובה

*