בדיחות לילדים זה כיף. בדיחות מצחיקות לילדים שונים בתכלית מבדיחות המיועדים למתבגרים או לאנשים מבוגרים. השוני מתחיל בנושאים השונים של הבדיחות ובא לידיי ביטוי ברמתן ובאופן כתיבתן, בדיחות גסות לצורך הדוגמא הם אינן מיועדות לילדים ובאתרנו נימנע מכתיבת בדיחות בעלות כוונה גסה כזאת או אחרת. בדיחות לילדים קטנים הן משהו מיוחד ובנוסף לבדיחה לעיתים צריך להכניס גם כוונה נסתרת.


דירוג:  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 StarsLoading...

 

 

 

בדיחות לילדים

באתר עולם הילדים ניתן למצוא אין ספור בדיחות לילדים המחולקות לקטגוריות שונות ומגוונות. כך שתוכלו לבחור איזה קטגוריה מעניינת אתכם או את הילדים שלכם ולהתחיל לקרוא אין ספור בדיחות בנושא!
בדיחות קצרות המיועדות לילדים יכולות לעזור לכם לזכור אותם ביתר קלות ולספר לחברים שלכם בבית הספר, כך תוכלו להפוך להיות מסמר הכיתה ואלה שמספרים את הבדיחות המצחיקות ביותר. באמצעות שוטטות קצרה באתר תוכלו למצוא מספר רב של בדיחות קורעות שיגרמו לכם לצחוק בקול ולרוץ לספר אותם לחברים ולבני המשפחה!
אנו מקווים כי נגרום לכם לכמה רגעים של צחוק והומור עם הבדיחות הטובות ביותר.

לרוב נדמה כי בדיחות לילדים הן פחות מצחיקות מבדיחות למבוגרים, אך תרשו לנו לספר לכם כי יש לא מעט בדיחות לילדים קטנים במיוחד המיועדות אך ורק לילדים ולמבוגרים יהיה קשה להבין אותן ולצחוק מהן. בדיחות לילדים הן הזדמנות חסרת תקדים עבורכם להשתמש באינטרנט למטרה חיובית, לשמוע ולקרוא בדיחות קורעות שגולשים אחרים שיתפו אותנו – ויתרה מכך באפשרותכם לשתף אותנו גם בכמה בדיחות קורעות שאתם מכירים! כמובן שלא יהיה מדובר בבדיחות הנחשבות בדיחות גסות או כאלה שלא מתאימות לסגנון האתר. אז למה אתם מחכים? בואו לקרוא אצלנו בדיחות לילדים שיגרמו לכם להחזיק את הבטן מרוב צחוק וללכת לספר אותם לכל החברים בכיתה ובבית הספר.
יש לכם בדיחות מצחיקות לילדים? רוצים לפרסם כאן באתר?
שלחו לנו בדיחות לילדים והשם שלכם יופיע על הבדיחה.
לחץ כאן לשלוח בדיחה

3 תגובות

 1. סילבר
  15/08/2016 @ 18:49

  איזה צחוקים…

  Reply

 2. אביב
  25/09/2016 @ 09:51

  יש לי כמה בדיחות לילדים קטנים שהן טובות מאוד והעברתי לכם במייל.
  מתי אתם מפרסמים אותן?

  Reply

 3. רוזה
  05/10/2016 @ 12:50

  בדיחות לילדים מעולות.
  לא שמעתי אותם.

  Reply

השאר תגובה

*