אם אתם מחפשים את המקום למצוא בו סיפור טוב, הגעתם למקום הנכון! באתר שלנו תוכלו למצוא סיפורים לילדים בדרגות קריאה שונות. כך מצד אחד תוכלו אתם להקריא אותם לילדכם או מנגד ילדכם יקראו את הסיפורים בכוחות עצמם ויתרגלו את יכולת הקריאה והשינון שלהם. בעמוד הזה תוכלו למצוא סיפורי ילדים מכל הזמנים, חלק מוכרים יותר וחלקם מוכרים פחות.


דירוג:  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 StarsLoading...

 

סיפור לפני השינה

הסיפורים באתר מתאימים לכל שכבות הגילאים החל מילדים קטנים, ילדי הגני, תלמידי כיתות בית הספר היסודי וגם לילדים גדולים יותר. אין ספק שאם מדברים על סיפור לפני השינה, קטגוריה זאת תגרום לכם ההורים קצת נחת ושלווה ותחסוך את השאלה שבדרך כלל חייבים לשאול בכל ערב: איזה סיפור לפני השינה אספר לילד שלי כדי שירדם?

בכל פעם לפני השינה תוכלו להדפיס דרך האתר סיפור לפני השינה, ולהקריא אותו לילדכם בצורה קלה ופשוטה – מבלי לשלם כסף על כל סיפור או להתחיל לחפש סיפור שמוצא חן בעיניי הילד שלכם.

סיפורים עם מוסר השכל הם דרך מצוינת לגרום לילדים להנאה מצד אחד, וללמידת דברים חשובים וחדשים מצד שני. באתר שלנו תוכלו למצוא סיפורים לילדים מכל הסוגים והמינים – כאלה אם מוסר השכל וכאלה בלי מוסר השכלה שנועדו להעסקת הילד בלבד. סיפורי ילדים יכולים להתאים לכל המשפחה בסופו של דבר! אם בא לכם להעביר את הזמן ולבלות ביחד עם הילדים שלכם, אנו מזמינים אתכם לחפש את הסיפור שנראה לכם הכי טוב ובקלות תוכלו להדפיס או לפתוח אותו על גבי המחשב.

סיפורים לילדים זה לא משהו שכל כך קשה למצוא, סיפורים עם מוסר השכל שילדים באמת יאהבו וירצו לקרוא אותם תמיד תוכלו למצוא רק באתר. אנו מעלים לאתר את הסיפורים האיכותיים והטובים ביותר, כאלה שיגרמו לילדים שלכם הנאה מצד אחד, ומצד שני יסבירו להם דברים חדשים על החיים ויקבלו תובנות חדשות באמצעות אותם סיפורים לילדים המיועדים לכל שכבות הגילאים מפעוטות ועד לילדים גדולים הקוראים בכוחות עצמם.

אז אם מחפשים סיפור לפני השינה לא צריך יותר לחפש ספרים או באינטרנט – מהיום ניתן להשמש בסמארפון או בטאבלט שלכם ולהשמיע לילד סיפור לפני השינה שבטוח הוא ישמח לשמוע.


תגובה אחת

  1. אלי
    18/08/2015 @ 09:23

    איזה יופי לילדים!!!

    Reply

השאר תגובה

*