ילדים תמיד אוהבים דמויות מסרטים מצוירים ולא רק. דמויות שילדים אוהבים יכולות להיות גם דמויות של סיפורים לילדים, הצגות מחזמר, פסטיגל, כוכבים הילדים, ערוץ הילדים ועד…
כוכבי ילדים הפכו להיות קונצנזוס בשנים האחרונות, כיום כל סדרת ילדים או תוכנית ילדים מצמיחה מתוכה כוכבים אשר ילדים מזדהים איתם או יותר נכון עם הדמויות שלהם.


דירוג:  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 StarsLoading...

 

 

 

כוכבי ילדים

אם בזמנו כאשר לא היו כל כף הרבה ערוצי טלוויזיה הילדים אהבו את הגיבורים של סיפורים לילדים או של החוברות קומיקס, היום יש מגוון כוכבים בכל כך סרטים הרבה סדרות לילדים.

דמויות שילדים אוהבים מתחלקים לכמה סוגים, כאשר בין היתר האהדה העיקרית של הילדים היא לאופי של הדמות ולדברים אותם הדמות מסמלת. אך ישנם מקרים בהם כוכבי הילדים הופכים להיות גדולים בגלל המראה החיצוני שלהם אשר משפיע על כך שיותר נערים ונערות אוהדים ואוהבים אותם.

כוכבי ערוץ הילדים הם אולי מהשחקנים הראשונים שהפכו להיות כוכבי ילדים, כאשר כל אחד מהמנחים או מהדמויות המוצגות בסדרות השונות בערוץ הפך להיות כוכב ילדים בפני עצמו. גם דמויות מסרטים מצוירים יכולים להיות כוכבי ילדים, למרות שקשה מאוד להזדהות עם דמויות אנימציה אך היו מקרים בהם כוכבי הילדים הם דמויות דמיוניות אשר לא קיימות בכלל.

אך במרבית המקרים כוכבי הילדים הם דמויות אמיתיות ואנשים אמיתיים אשר הילדים מזדהים איתם, והדוגמא הטובה ביותר היא כוכבי ערוץ הילדים שהופכים באופן שכיח להיות כוכבי ילדים מוכרים מאוד.