פייסבוק לילדים

פייסבוק לא תמיד בטוח עבור ילדים, וזה מובן כי לכם ההורים יש חששות בנוגע לשימוש בו. אתר עולם הילדים מאפשר לכם לעשות שימוש נכון ובטיחותי בפייסבוק שלכם. באמצעות פייסבוק ישראל תתחברו אל פייסבוק דף הבית שלכם ותשמשו בכל ההרשאות הקיימות באתר עם הפייסבוק שלכם. פייסבוק לילדים אומנם עדיין לא קיים, אך באמצעות האתר תוכלו להשתמש בחשבון הפייסבוק שלכם לצרכים ידידותיים עבורכם ולכם ההורים יהיה שקט בכל הקשור למה שהילד שלכם עושה עם הפייסבוק. עד שתמצאו פייסבוק לילדים, אנו מזמינים אתכם לשחק במשחקים ולשתף את החברים שלכם בשיאים ובשלבים אותם עברתם!

כל מה שאתם צריכים זה שיהיה לכם פייסבוק בעברית שאותו תחברו אל האתר שלנו באמצעות הליך ההרשמה. לאחר מכן תוכלו להשתמש בפייסבוק שלכם לטובת האתר שלנו וליהנות מכל היתרונות והפלוסים שעולם הילדים מציע לכם.

כל העדכונים וכל מה שתחליטו לשתף יופיע על גבי עמוד- פייסבוק שלי שהוא גם דף הבית שלכם בפייסבוק. אם אין לכם חשבון פייסבוק, אתם צריכים לחפש פייסבוק הרשמה ולהירשם דרך האתר.

אז לכם הילדים ולכם ההורים יש פתרון גלישה מצוין עבור הילדים שלכם! פייסבוק לילדים ביחד עם “עולם הילדים” אתר המשחקים והפנאי הגדול והמגוון ביותר בישראל! מהיום אתם ההורים לא צריכים לדאוג, והילדים שלכם יכולים ליהנות בלי סוף מגלישה בטוחה באינטרנט! אנו נגרום להם ליהנות ממשחקים ואפשרויות בלתי נגמרות, ואם לא די בכך – את כל זה הם יכולים לעשות על ידי התחברות עם חשבון הפייסבוק שלהם ולשתף את כל החברים שלהם בפייסבוק בשיאים ובמשחקים בהם הם משחקים.


דירוג:  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 StarsLoading...


 

השאר תגובה

*