אתרים לילדים זה נושא מאוד מסובך ורגיש, מצד אחד אתרי ילדים צריכים תמיד להיות רלוונטיים מכיוון שהתוכן לילדים תמיד מתעדכן ומשתנה. ומצד שני אותם אתרים חייבים להתבסס על מנגנוני הגנה אשר מותאמים לגילם של הילדים ולאופי של האתר. כיום באינטרנט קיימים אתרים לילדים מסוגים שונים, רוב האתרים משדרים על נושא מסוים – וכך הם מקבלים את מלוא הפוטנציאל הטמון מאותו נושא.


דירוג:  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 StarsLoading...

כולם אוהבים אתרים לילדים

אתרים לילדים לא דורשים יותר מידיי, הקהל בגיל הזה לא שם לא לעיצוב יתר על המידה והדבר העיקרי שמעניין אותו זה התוכן והקלות שבה ניתן לגלוש באתר. אתרי ילדים דורשים תחזוק יחסית מאסיבי ביחס לשאר אתרים המיועדים לקהל קצת יותר בוגר, ככל שהאתר יהיה צבעוני וקל לגלישה כך ההסתברות שהילדים ימשכו ויאהבו אותו יהיה גבוה יותר.
בתור הורים או אחראים על ילדים מחובתנו לבחור עבורכם את האת הטוב ביותר לגלוש בו, כיום ברשת קיימת כמות אין סופית של אתרים המציעים משחקים ומידע לילדים – אך רק מעט מהם באמת מיועדים לילדים מבסיסם.

ההורים חייבים לבדוק באיזה אתרים גולשים הילדים

לא כל אתר שכתוב שהוא לילדים הוא באמת אתר שכדאי שילידם שלנו יגלשו בו. קודם כל חשוב לגלוש באופן עצמאי בכל אתר לפני שאתם נותנים לילדים לגלוש בו, גלישה של מבוגר או בן אדם אחראי תעלה נקודות בעיתיות או נקודות חיוביות בעת הגלישה.
בנוסף חשוב מאוד לשאול את הילדים כל הזמן איך האתר ומה הוא לומד ממנו, ככל שתשאלו יותר שאלות ותתעניינו לעיתים שכיחות יותר כך תוכלו לזהות בעיות בגלישה באתר כבר בתחילת הדרך שהילדים נחשפים אליהם.