להעסיק את הילדים זה אחד מהדברים הקשים ביותר, וברוב המקרים נתפשר על אופציות פחות חינוכיות כמו טלוויזיה או מחשב. אך מה דעתכם לגרום לילדים שלכם כבר מגיל קטן להתעניין בפעילויות מעשירות אשר יגרמו לכם לזכות בדקות רבות של שקט ונחת? תפזורות לילדים יכולה להיות אופציה מצוינת שבאמצעותה ניתן להעסיק את הילדים ולגרום להם להתעניין בעיסוקים שיפתחו את החשיבה שלהם.


דירוג:  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 StarsLoading...

 

 

תפזורות לילדים

היתרון של תפזורת לילדים בשונה מפעילויות אחרות זה שהפתרון מתבסס אך ורק על ידע מקדים, ובכך הוא דורש מהילד להפעיל חשיבה וללמוד מושגים אותם הוא לא הכיר עד כה.
אם בעבר היה קשה למצוא תפזורות לילדים להדפסה, כיום קיימים ברשת עשרות רבות של אתרים המציעים תפזורות להדפסה במגוון רחב של סוגים ונושאים כך שתוכלו להתאים את הנושא של התפזורת ולתחום המעניין את הילד ולא להפך.

באפשרותכם למצוא תפזורות לילדים בנושאים רבים, כך שמצד אחד לא תצטרכו לכפות על הילדים להתעסק עם תפזורת בנושאים שאותם הם לא מכירים, ומצד שני באפשרותכם להגדיל את רמת הקושי של התפזורת בהתאם למידת הבקיאות והידע של הילד באותו נושא. תפזורות ניתן לבצע במספר דרכים כאשר בין היתר ישנה אופציה של תפזורת להדפסה, או מנגד באפשרותכם למצוא תפזורות לילדים אונליין כך שלא תצטרכו להפריד בין הילד ובין המחשב או הטלוויזיה ולעשות את הפעילות המעשירה במקביל לפעילויות אחרות של הילד.

באתר יש תפזורות בשלל נושאים אותן ניתן לפתור בהנאה רבה. תפוזרת לילדים להדפסה ושלל מילים ומנהגי חגים אותם יוכלו הילדים להכיר. המילים מתחבאות בין אותיות רבות במאונך, באלכסון ולרוחב. עליכם להקיף את המילים אותם תמצאו לפי מחסן המילים המופיע מטה, ניתן להיעזר בפתרונות של התפזורות אשר אליהם תהיה לכם גישה אך ורק אם הנכם רשומים לאתר.